Świdnicka Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna

"Niepełnosprawni Aktywni"
ul. Armii Krajowej 49
58-105 Świdnica
tel. kontaktowy: 607-541-819
e-mail: iwona.basta@wp.pl

Iwona

Nazywam się Iwona Do naszej Spółdzielni trafiłam dzięki propozycji kolegi Mirka  bardzo mnie to zainteresowało, na pierwszym nieoficjalnym spotkaniu poznałam resztę ekipy która obecnie  tworzy trzon  spółdzielni. Okazała się ona ekipa bardzo zgrana. W momencie pierwszego walnego zebrania poprzez jednogłośny wybór zostałam prezesem  naszej spółdzielni. Teraz  wiem ze mimo swojej niepełnosprawności w tak zgranej grupie jesteśmy w stanie pomoc sobie wzajemnie jak i osoba  spoza spółdzielni. Poczuć się potrzebnym dla innych A przy okazji zarobić pieniążki żeby nie czuć się bezwartościowym człowiekiem i czekać na jakiekolwiek pieniądze od państwa oraz swoich bliskich.

Bernadetta

Jestem osobą niepełnosprawną, po przebytej chorobie Heinego-Medina.Mam średnie wykształcenie.Ukończyłam Technikum Ekonomiczne. Pracowałam w Świdnickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w dziale zbytu na stanowisku inspektor d/s sprzedaży.Obecnie jestem na rencie.Interesuje się wieloma rzeczami między innymi:muzyką,lubię oglądać filmy przyrodnicze oraz czytać książki.Lubie też posługiwać się komputerem.

Grzegorz

Nazywam się Grzegorz do Spółdzielni wciągnęła mnie Iwona, która jest jednym z członków założycieli. Pracuję w Caritas Diecezji Świdnickiej jako kucharz w jadłodajni. Lubię prace domowe i piekę dobre biszkopty. Pomagam chętnie  innym, którzy potrzebują mojej pomocy. Spółdzielnia da mi nowe środki finansowe i  poznam nowych ludzi.